Naša metóda výučby angličtiny online

Metóda našej jazykovej školy angličtiny

English Language Academy je virtuálna jazyková škola angličtiny. Znamená to, že vyučovanie na našich kurzoch angličtiny neprebieha v klasickej kamennej triede ale v triede virtuálnej. Tá umožňuje lektorovi a študentovi plnohodnotnú vzájomnú komunikáciu, zdieľanie zaujímavých materiálov a nahrávanie hodín. Výučba a doučovanie sa podobá klasickej prezenčnej výučbe, len za využitia iných nástrojov. S kurzom angličtiny cez internet ušetríte čas. Kedže hodiny vyžadujú nulový cestovný čas, vždy prídete na hodinu svieži a sústredení sa na svoje štúdium, nech ste kdekoľvek.

Komunikácia

Na vašej online vyučovacej hodine ste v neustáalom kontakte s vašim učiteľom. Ten vedie konverzáciu len v anglickom jazyku presne tak ako v reálnej komunikácii tvárou tvár. Zapnutá kamera ( nie je podmienkou ) pomáha zdieľať výrazy tváre a emócie a tak zvyšujú efektivitu komunikácie.

Zdieľaná tabuľa

Súčasťou virtuálnej triedy je zdieľaná tabuľa, ktorá nám umožňuje prezentovať obsah pútavou formou a pripravovať aktivity rôzneho typu.Komunikácia je obohatená o obrazkový materiál, zaujimavé YouTube videá ako aj nahrávky. Počas vašich hodín sa venujete aj gramatickým cvičeniam ako aj pútavým článkom a písomnému prejavu. Na záver hodiny vám lektor jednoduchým spôsobom všetok preberaný materiál ako aj poznámky uloží a zašle na váš email. Vy si ho len uložíte a náledne môžte vytlačiť.

Nahrávanie hodín

Každá vaša hodina je nahravaná a po ukončení hodiny zasielaná na váš email v mp4 formáte. To znamená, že si danú hodinu viete uložiť a pozrieť vo video formáte.

Individuálny prístup

Naše hodiny sú maximálne prispôsobené potrebám našich študentov. Po prihlásení sa na kurz, vám vypracujeme váš individuálny študijný plán ušitý na mieru vašim potrebám.

Pravidelná podpora

Ako náš študent získate našu pravidelnú podporu vo forme rôznych kníh v PDF formáte, nahrávok, videií a tak ďalej.
logo withe - Naša metóda - kurzy anglictiny online

Štúdium / kurzy angličtiny online

sú perfektným krátkodobým ako aj dlhodobým riešením pre každého študenta. Môžete si ich vziať domov, do práce alebo do kaviarne. Tento výkonný a flexibilný program vám umožní študovať angličtinu kdekoľvek a kedykoľvek.