Rezervácia hodín angličtiny

Ako na to?

  1. Vyberte si cenový balíček podľa potreby. Čím viac hodín, tým nižšia cena za hodinu.
  2. Cez rezervačný formulár zaplatíte celkovú cenu za vybraný balíček (alebo ukážkovú hodinu zdarma) + zároveň si vyberiete a rezervujete termín a čas pre prvú hodinu. Je možná platba cez PayPal alebo prevodom na účet.
  3. Ďalšie termíny si rezervujete tým istým formulárom, výberom možnosti (služby) "Len rezervácia hodiny"

1. Ponuka balíčkov hodín výučby angličtiny

Čím vyšší počet hodín, tým lacnejšie. V nasledujúcom kroku zvoľte vybraný balíček a pokračujte v rezervácii a platbe.

Individuálny jazykový kurz English for You je v ponuke pre každého, kto má záujem o individuálne štúdium cudzieho jazyka. Presné dni, časy, intenzita a obsah výučby sú prispôsobené požiadavkám a potrebám študentov.

Čo sa počas kurzu naučím?

Pred začatím tohto kurzu je potrebné vyplniť analýzu jazykových potrieb. Vďaka tejto analýze budeme môcť pripraviť obsahovú náplň, cieľ, ako aj organizáciu kurzu maximálne prispôsobenú Vašim potrebám. Vy sami definujete to, čo sa na kurze naučíte. My vám zabezpečíme čo najkratšiu cestu k vášmu cieľu, pričom počas celého trvania kurzu vám garantujeme našu odbornú a profesionálnu starostlivosť.

Cieľ kurzu:

Všeobecný cudzí jazyk pre potreby školy, cestovania a sveta práce.

Intenzita kurzu:

Kurz je možné zakúpiť si vo forme 3 balíčkov s rôznou intenzitou- 5 vyučovacích hodín, 10 vyučovacích hodín alebo 15 vyučovacích hodín. Jazyková úroveň kurzu: Kurz je určený pre všetky jazykové úrovne od A1 – B2.

Balíček 5 hodín
90 €
18 € za hodinu
Bežná cena: 90 €
Zľava: 0 €
Balíček 10 hodín
160 €
16 € za hodinu
Bežná cena: 180 €
Zľava: 20 €
Balíček 15 hodín
210 €
14 € za hodinu
Bežná cena: 270 €
Zľava: 60 €

2. Platba / Rezervácia hodín

Ak ste u nás prvýkrát a nemáte ešte predplatený balíček, vyberte si možnosť "Objednávka individuálneho kurzu angličtiny" a potom jeden z balíčkov. V tom istom kroku si zároveň rezervujete termín a čas prvej hodiny.

Ak už máte predplatený balíček a chcete si rezervovať ďalšiu hodinu / termíny, vyberte možnosť (služby) "Len rezervácia hodiny".


Všeobecné obchodné podmienky

loader - Rezervácia hodín - kurzy anglictiny online
logo withe - Rezervácia hodín - kurzy anglictiny online

Štúdium / kurzy angličtiny online

sú perfektným krátkodobým ako aj dlhodobým riešením pre každého študenta. Môžete si ich vziať domov, do práce alebo do kaviarne. Tento výkonný a flexibilný program vám umožní študovať angličtinu kdekoľvek a kedykoľvek.